ZNICZ Biała Piska - strona oficjalna

Strona klubowa

ZEGAR

   

Logowanie

Tłumacz

 

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
BŁĘKITNI Pasym 0:1 GRANICA Kętrzyn
TĘCZA Biskupiec 3:2 UNIA Susz
ZATOKA Braniewo 4:2 ROMINTA Gołdap
ORLĘTA Reszel 1:1 MRĄGOWIA Mrągowo
MKS Korsze 2:1 TĘCZA Miłomłyn
MLKS ZNICZ Biała Piska 7:0 BŁĘKITNI Orneta
MOTOR Lubawa 0:1 MAMRY Giżycko
CONCORDIA Elbląg 1:1 PISA Barczewo

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Witosa555 5
2. counter23 4

Treningi

 

 
  Poniedziałek
 
Wtorek
 
Środa
 
Czwartek
 
od 02.04.2015
 
godz.17.00
 
 
stadion  !!!
 
 
 
 

 

 
 
ZAPRASZAMY

       

 

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 126, wczoraj: 325
ogółem: 2 947 262

statystyki szczegółowe

Info

  

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.

Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.

 

Strona istnieje od  2007 od 17 października 2008 zmieniła adres i szatę graficzną.
Nowa grafika nowe funkcje ale redakcja ta sama:)))) no może prawie:)))))

KONTAKT:

e-mail:zbikz@wp.pl

Kopiowanie materiałów ze strony

surowo zabronione! 

Tylko za zgodą administratora.

© By zbikz1956

Wszelkie prawa zastrzeżone

2004-2008

  

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
zbikz1956
status Gadu-Gadu

Aktualności

Znamy wstępny terminarz

  • autor: zbikz1956, 2017-07-06 16:52

W dniu dzisiejszym WMZPN podał terminarz meczów IV ligi.

MLKS ZNICZ Biała Piska rozpocznie zmagania na czwartoligowym

froncie od meczu wyjazdowego z beniaminkiem Tęczą w Miłomłynie 12.08.2017 r.

Cały terminarz poniżej w rozwinięciu strony.

W dniu dzisiejszym WMZPN podał terminarz meczów IV ligi.

MLKS ZNICZ Biała Piska rozpocznie zmagania na czwartoligowym

froncie od meczu wyjazdowego z beniaminkiem Tęczą w Miłomłynie 12.08.2017 r.

Cały terminarz poniżej w rozwinięciu strony.

Terminarz rozgrywek ligi:

IV LIGA

 

Kolejka 1 w dniach 12-08-2017

1GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- KKS Granica Kętrzyn 2017-08-12

2 LKS Tęcza Miłomłyn- MLKS Znicz Biała Piska 2017-08-12

3 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Korsze 2017-08-12

4 MKS Rominta Gołdap- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-08-12

5 GKS Pisa Barczewo- MKS Zatoka Braniewo 2017-08-12

6 KS Unia Susz- MMKS Concordia Elbląg 2017-08-12

7 MLKS Motor Lubawa- BKS Tęcza Biskupiec 2017-08-12

8 LKS Błękitni Pasym- GKS Mamry Giżycko 2017-08-12

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2017

9 KKS Granica Kętrzyn- GKS Mamry Giżycko 2017-08-16

10 BKS Tęcza Biskupiec- LKS Błękitni Pasym 2017-08-16

11 MMKS Concordia Elbląg- MLKS Motor Lubawa 2017-08-16

12 MKS Zatoka Braniewo- KS Unia Susz 2017-08-16

13 RKS Orlęta Rema Reszel- GKS Pisa Barczewo2017-08-16

14 MKS Korsze- MKS Rominta Gołdap 2017-08-16

15 MLKS Znicz Biała Piska- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-08-16

16 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-08-16

 

Kolejka 3 w dniach 19-08-2017

17 LKS Tęcza Miłomłyn- KKS Granica Kętrzyn2017-08-19

18 MKS Mrągowia Mrągowo- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.2017-08-19

19 MKS Rominta Gołdap- MLKS Znicz Biała Piska 2017-08-19

20 GKS Pisa Barczewo- MKS Korsze 2017-08-19

21 KS Unia Susz- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-08-19

22 MLKS Motor Lubawa - MKS Zatoka Braniewo 2017-08-19

23 LKS Błękitni Pasym- MMKS Concordia Elbląg 2017-08-19

24 BKS Tęcza Biskupiec- GKS Mamry Giżycko 2017-08-19

 

Kolejka 4 w dniach 26-08-2017

25 KKS Granica Kętrzyn- BKS Tęcza Biskupiec 2017-08-26

26 MMKS Concordia Elbląg- GKS Mamry Giżycko 2017-08-26

27 MKS Zatoka Braniewo- LKS Błękitni Pasym 2017-08-26

28 RKS Orlęta Rema Reszel- MLKS Motor Lubawa 2017-08-26

29 MKS Korsze- KS Unia Susz 2017-08-26

30 MLKS Znicz Biała Piska- GKS Pisa Barczewo 2017-08-26

31 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Rominta Gołdap 2017-08-26

32 LKS Tęcza Miłomłyn- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-08-26

 

Kolejka 5 w dniach 02-09-2017

33 MKS Mrągowia Mrągowo- KKS Granica Kętrzyn 2017-09-02

34 MKS Rominta Gołdap- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-02

35 GKS Pisa Barczewo - GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-02

36 KS Unia Susz- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-02

37 MLKS Motor Lubawa- MKS Korsze 2017-09-02

38 LKS Błękitni Pasym - RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-02

39 GKS Mamry Giżycko- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-02

40 BKS Tęcza Biskupiec- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-02

 

Kolejka 6 w dniach 09-09-2017

41 KKS Granica Kętrzyn- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-09

42 MKS Zatoka Braniewo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-09-09

43 RKS Orlęta Rema Reszel- GKS Mamry Giżycko 2017-09-09

44 MKS Korsze- LKS Błękitni Pasym 2017-09-09

45 MLKS Znicz Biała Piska- MLKS Motor Lubawa 2017-09-09

46 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- KS Unia Susz2017-09-09

47 LKS Tęcza Miłomłyn- GKS Pisa Barczewo 2017-09-09

48 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Rominta Gołdap 2017-09-09

 

Kolejka 7 w dniach 16-09-2017

49 MKS Rominta Gołdap - KKS Granica Kętrzyn 2017-09-16

50 GKS Pisa Barczewo- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-09-16

51 KS Unia Susz- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-16

52 MLKS Motor Lubawa - GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-16

53 LKS Błękitni Pasym- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-16

54 GKS Mamry Giżycko- MKS Korsze 2017-09-16

55 BKS Tęcza Biskupiec - RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-16

56 MMKS Concordia Elbląg- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-16

 

Kolejka 8 w dniach 23-09-2017

57 KKS Granica Kętrzyn- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-23

58 RKS Orlęta Rema Reszel- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-23

59 MKS Korsze- BKS Tęcza Biskupiec 2017-09-23

60 MLKS Znicz Biała Piska- GKS Mamry Giżycko 2017-09-23

61 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- LKS Błękitni Pasym 2017-09-23

62 LKS Tęcza Miłomłyn- MLKS Motor Lubawa 2017-09-23

63 MKS Mrągowia Mrągowo- KS Unia Susz 2017-09-23

64 MKS Rominta Gołdap- GKS Pisa Barczewo 2017-09-23

 

Kolejka 9 w dniach 30-09-2017

65 GKS Pisa Barczewo- KKS Granica Kętrzyn 2017-09-30

66 KS Unia Susz- MKS Rominta Gołdap 2017-09-30

67 MLKS Motor Lubawa- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-09-30

68 LKS Błękitni Pasym- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-30

69 GKS Mamry Giżycko- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-30

70 BKS Tęcza Biskupiec- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-30

71 MMKS Concordia Elbląg- MKS Korsze 2017-09-30

72 MKS Zatoka Braniewo- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-30

 

Kolejka 10 w dniach 07-10-2017

73 KKS Granica Kętrzyn- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-10-07

74 MKS Korsze- MKS Zatoka Braniewo 2017-10-07

75 MLKS Znicz Biała Piska- MMKS Concordia Elbląg 2017-10-07

76 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- BKS Tęcza Biskupiec 2017-10-07

77 LKS Tęcza Miłomłyn- GKS Mamry Giżycko 2017-10-07

78 MKS Mrągowia Mrągowo- LKS Błękitni Pasym 2017-10-07

79 MKS Rominta Gołdap- MLKS Motor Lubawa 2017-10-07

80 GKS Pisa Barczewo- KS Unia Susz 2017-10-07

 

Kolejka 11 w dniach 14-10-2017

81 KS Unia Susz- KKS Granica Kętrzyn 2017-10-14

82 MLKS Motor Lubawa- GKS Pisa Barczewo 2017-10-14

83 LKS Błękitni Pasym- MKS Rominta Gołdap 2017-10-14

84 GKS Mamry Giżycko- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-10-14

85 BKS Tęcza Biskupiec- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-10-14

86 MMKS Concordia Elbląg- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-10-14

87 MKS Zatoka Braniewo- MLKS Znicz Biała Piska 2017-10-14

88 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Korsze 2017-10-14

 

Kolejka 12 w dniach 21-10-2017

89 KKS Granica Kętrzyn- MKS Korsze 2017-10-21

90 MLKS Znicz Biała Piska- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-10-21

91 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Zatoka Braniewo 2017-10-21

92 LKS Tęcza Miłomłyn- MMKS Concordia Elbląg 2017-10-21

93 MKS Mrągowia Mrągowo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-10-21

94 MKS Rominta Gołdap- GKS Mamry Giżycko 2017-10-21

95 GKS Pisa Barczewo- LKS Błękitni Pasym 2017-10-21

96 KS Unia Susz- MLKS Motor Lubawa 2017-10-21

 

Kolejka 13 w dniach 28-10-2017

97 MLKS Motor Lubawa- KKS Granica Kętrzyn 2017-10-28

98LKS Błękitni Pasym - KS Unia Susz 2017-10-28

99 GKS Mamry Giżycko- GKS Pisa Barczewo 2017-10-28

100 BKS Tęcza Biskupiec- MKS Rominta Gołdap 2017-10-28

101 MMKS Concordia Elbląg- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-10-28

102 MKS Zatoka Braniewo- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-10-28

103 RKS Orlęta Rema Reszel- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-10-28

104 MKS Korsze- MLKS Znicz Biała Piska 2017-10-28

 

Kolejka 14 w dniach 04-11-2017

105 KKS Granica Kętrzyn- MLKS Znicz Biała Piska 2017-11-04

106 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Korsze 2017-11-04

107 LKS Tęcza Miłomłyn- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-11-04

108 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Zatoka Braniewo 2017-11-04

109 MKS Rominta Gołdap- MMKS Concordia Elbląg 2017-11-04

110 GKS Pisa Barczewo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-11-04

111 KS Unia Susz- GKS Mamry Giżycko 2017-11-04

112 MLKS Motor Lubawa- LKS Błękitni Pasym 2017-11-04

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2017

113 LKS Błękitni Pasym- KKS Granica Kętrzyn 2017-11-11

114 GKS Mamry Giżycko- MLKS Motor Lubawa 2017-11-11

115 BKS Tęcza Biskupiec- KS Unia Susz 2017-11-11

116 MMKS Concordia Elbląg- GKS Pisa Barczewo 2017-11-11

117 MKS Zatoka Braniewo- MKS Rominta Gołdap 2017-11-11

118 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-11-11

119 MKS Korsze- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-11-11

120 MLKS Znicz Biała Piska- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-11-11

 

Kolejka 16 w dniach 18-11-2017

121 KKS Granica Kętrzyn- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-11-18

122 MLKS Znicz Biała Piska- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-11-18

123 MKS Korsze- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-11-18

124 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Rominta Gołdap 2017-11-18

125 MKS Zatoka Braniewo- GKS Pisa Barczewo 2017-11-18

126 MMKS Concordia Elbląg- KS Unia Susz 2017-11-18

127 BKS Tęcza Biskupiec- MLKS Motor Lubawa 2017-11-18

128 GKS Mamry Giżycko- LKS Błękitni Pasym 2017-11-18

 

 

 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [174]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Sponsor Główny

Gmina Biała Piska

wspiera sport

DZIAŁALNOŚĆ KLUBU JEST WSPIERANA

ZE ŚRODKÓW BUDŻETU GMINY BIAŁA PISKA

W RAMACH OTRZYMANEJ DOTACJI NA REALIZACJĘ

ZADANIA Z ZAKRESU KULTURA FIZYCZNA W 2017 ROKU:

"POPULARYZACJA I ROZWÓJ PIŁKI NOŻNEJ

W ŚRODOWISKU MIASTA I GMINY BIAŁA PISKA."

 

 

Reklama

Aktualności

 

ZOSTAŃ SPONSOREM

 

Dobrowolnych wpłat można dokonywać na konto bankowe:j.w. w pasku.

 

 

 

 

 

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

   

 

 

http://1procent.wmzpn.pl/files/banner-160-190-w2.png

KRS:0000037544

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - PIT 2016 on-line

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

MLKS ZNICZ Biała PiskaBŁĘKITNI Orneta
MLKS ZNICZ Biała Piska 7:0 BŁĘKITNI Orneta
2017-11-11, 13:30:00
Biała Piska
    relacja »
oceny zawodników »

Tabela ligowa

Najnowsza galeria

Znicz lata 60
Ładowanie...

Facebook

Kalendarium

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

Sport.pl

Zczuba.tv

Sponsor techniczny

Możliwość nawiązania

współpracy