Najbliższa kolejka 19 |
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 1680, wczoraj: 2828
ogółem: 5 061 846
statystyki szczegółowe
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.
Strona istnieje od 2007 od 17 października 2008 zmieniła adres i szatę graficzną.
Nowa grafika nowe funkcje ale redakcja ta sama:)))) no może prawie:)))))
KONTAKT:
e-mail:zbikz@wp.pl
Kopiowanie materiałów ze strony
surowo zabronione!
Tylko za zgodą administratora.
© By zbikz1956
Wszelkie prawa zastrzeżone
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W dniu dzisiejszym WMZPN podał terminarz meczów IV ligi.
MLKS ZNICZ Biała Piska rozpocznie zmagania na czwartoligowym
froncie od meczu wyjazdowego z beniaminkiem Tęczą w Miłomłynie 12.08.2017 r.
Cały terminarz poniżej w rozwinięciu strony.
W dniu dzisiejszym WMZPN podał terminarz meczów IV ligi.
MLKS ZNICZ Biała Piska rozpocznie zmagania na czwartoligowym
froncie od meczu wyjazdowego z beniaminkiem Tęczą w Miłomłynie 12.08.2017 r.
Cały terminarz poniżej w rozwinięciu strony.
Terminarz rozgrywek ligi:
IV LIGA
Kolejka 1 w dniach 12-08-2017
1GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- KKS Granica Kętrzyn 2017-08-12
2 LKS Tęcza Miłomłyn- MLKS Znicz Biała Piska 2017-08-12
3 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Korsze 2017-08-12
4 MKS Rominta Gołdap- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-08-12
5 GKS Pisa Barczewo- MKS Zatoka Braniewo 2017-08-12
6 KS Unia Susz- MMKS Concordia Elbląg 2017-08-12
7 MLKS Motor Lubawa- BKS Tęcza Biskupiec 2017-08-12
8 LKS Błękitni Pasym- GKS Mamry Giżycko 2017-08-12
Kolejka 2 w dniach 16-08-2017
9 KKS Granica Kętrzyn- GKS Mamry Giżycko 2017-08-16
10 BKS Tęcza Biskupiec- LKS Błękitni Pasym 2017-08-16
11 MMKS Concordia Elbląg- MLKS Motor Lubawa 2017-08-16
12 MKS Zatoka Braniewo- KS Unia Susz 2017-08-16
13 RKS Orlęta Rema Reszel- GKS Pisa Barczewo2017-08-16
14 MKS Korsze- MKS Rominta Gołdap 2017-08-16
15 MLKS Znicz Biała Piska- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-08-16
16 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-08-16
Kolejka 3 w dniach 19-08-2017
17 LKS Tęcza Miłomłyn- KKS Granica Kętrzyn2017-08-19
18 MKS Mrągowia Mrągowo- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.2017-08-19
19 MKS Rominta Gołdap- MLKS Znicz Biała Piska 2017-08-19
20 GKS Pisa Barczewo- MKS Korsze 2017-08-19
21 KS Unia Susz- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-08-19
22 MLKS Motor Lubawa - MKS Zatoka Braniewo 2017-08-19
23 LKS Błękitni Pasym- MMKS Concordia Elbląg 2017-08-19
24 BKS Tęcza Biskupiec- GKS Mamry Giżycko 2017-08-19
Kolejka 4 w dniach 26-08-2017
25 KKS Granica Kętrzyn- BKS Tęcza Biskupiec 2017-08-26
26 MMKS Concordia Elbląg- GKS Mamry Giżycko 2017-08-26
27 MKS Zatoka Braniewo- LKS Błękitni Pasym 2017-08-26
28 RKS Orlęta Rema Reszel- MLKS Motor Lubawa 2017-08-26
29 MKS Korsze- KS Unia Susz 2017-08-26
30 MLKS Znicz Biała Piska- GKS Pisa Barczewo 2017-08-26
31 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Rominta Gołdap 2017-08-26
32 LKS Tęcza Miłomłyn- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-08-26
Kolejka 5 w dniach 02-09-2017
33 MKS Mrągowia Mrągowo- KKS Granica Kętrzyn 2017-09-02
34 MKS Rominta Gołdap- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-02
35 GKS Pisa Barczewo - GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-02
36 KS Unia Susz- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-02
37 MLKS Motor Lubawa- MKS Korsze 2017-09-02
38 LKS Błękitni Pasym - RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-02
39 GKS Mamry Giżycko- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-02
40 BKS Tęcza Biskupiec- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-02
Kolejka 6 w dniach 09-09-2017
41 KKS Granica Kętrzyn- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-09
42 MKS Zatoka Braniewo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-09-09
43 RKS Orlęta Rema Reszel- GKS Mamry Giżycko 2017-09-09
44 MKS Korsze- LKS Błękitni Pasym 2017-09-09
45 MLKS Znicz Biała Piska- MLKS Motor Lubawa 2017-09-09
46 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- KS Unia Susz2017-09-09
47 LKS Tęcza Miłomłyn- GKS Pisa Barczewo 2017-09-09
48 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Rominta Gołdap 2017-09-09
Kolejka 7 w dniach 16-09-2017
49 MKS Rominta Gołdap - KKS Granica Kętrzyn 2017-09-16
50 GKS Pisa Barczewo- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-09-16
51 KS Unia Susz- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-16
52 MLKS Motor Lubawa - GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-16
53 LKS Błękitni Pasym- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-16
54 GKS Mamry Giżycko- MKS Korsze 2017-09-16
55 BKS Tęcza Biskupiec - RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-16
56 MMKS Concordia Elbląg- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-16
Kolejka 8 w dniach 23-09-2017
57 KKS Granica Kętrzyn- MKS Zatoka Braniewo 2017-09-23
58 RKS Orlęta Rema Reszel- MMKS Concordia Elbląg 2017-09-23
59 MKS Korsze- BKS Tęcza Biskupiec 2017-09-23
60 MLKS Znicz Biała Piska- GKS Mamry Giżycko 2017-09-23
61 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- LKS Błękitni Pasym 2017-09-23
62 LKS Tęcza Miłomłyn- MLKS Motor Lubawa 2017-09-23
63 MKS Mrągowia Mrągowo- KS Unia Susz 2017-09-23
64 MKS Rominta Gołdap- GKS Pisa Barczewo 2017-09-23
Kolejka 9 w dniach 30-09-2017
65 GKS Pisa Barczewo- KKS Granica Kętrzyn 2017-09-30
66 KS Unia Susz- MKS Rominta Gołdap 2017-09-30
67 MLKS Motor Lubawa- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-09-30
68 LKS Błękitni Pasym- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-09-30
69 GKS Mamry Giżycko- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-09-30
70 BKS Tęcza Biskupiec- MLKS Znicz Biała Piska 2017-09-30
71 MMKS Concordia Elbląg- MKS Korsze 2017-09-30
72 MKS Zatoka Braniewo- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-09-30
Kolejka 10 w dniach 07-10-2017
73 KKS Granica Kętrzyn- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-10-07
74 MKS Korsze- MKS Zatoka Braniewo 2017-10-07
75 MLKS Znicz Biała Piska- MMKS Concordia Elbląg 2017-10-07
76 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- BKS Tęcza Biskupiec 2017-10-07
77 LKS Tęcza Miłomłyn- GKS Mamry Giżycko 2017-10-07
78 MKS Mrągowia Mrągowo- LKS Błękitni Pasym 2017-10-07
79 MKS Rominta Gołdap- MLKS Motor Lubawa 2017-10-07
80 GKS Pisa Barczewo- KS Unia Susz 2017-10-07
Kolejka 11 w dniach 14-10-2017
81 KS Unia Susz- KKS Granica Kętrzyn 2017-10-14
82 MLKS Motor Lubawa- GKS Pisa Barczewo 2017-10-14
83 LKS Błękitni Pasym- MKS Rominta Gołdap 2017-10-14
84 GKS Mamry Giżycko- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-10-14
85 BKS Tęcza Biskupiec- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-10-14
86 MMKS Concordia Elbląg- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-10-14
87 MKS Zatoka Braniewo- MLKS Znicz Biała Piska 2017-10-14
88 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Korsze 2017-10-14
Kolejka 12 w dniach 21-10-2017
89 KKS Granica Kętrzyn- MKS Korsze 2017-10-21
90 MLKS Znicz Biała Piska- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-10-21
91 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Zatoka Braniewo 2017-10-21
92 LKS Tęcza Miłomłyn- MMKS Concordia Elbląg 2017-10-21
93 MKS Mrągowia Mrągowo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-10-21
94 MKS Rominta Gołdap- GKS Mamry Giżycko 2017-10-21
95 GKS Pisa Barczewo- LKS Błękitni Pasym 2017-10-21
96 KS Unia Susz- MLKS Motor Lubawa 2017-10-21
Kolejka 13 w dniach 28-10-2017
97 MLKS Motor Lubawa- KKS Granica Kętrzyn 2017-10-28
98LKS Błękitni Pasym - KS Unia Susz 2017-10-28
99 GKS Mamry Giżycko- GKS Pisa Barczewo 2017-10-28
100 BKS Tęcza Biskupiec- MKS Rominta Gołdap 2017-10-28
101 MMKS Concordia Elbląg- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-10-28
102 MKS Zatoka Braniewo- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-10-28
103 RKS Orlęta Rema Reszel- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-10-28
104 MKS Korsze- MLKS Znicz Biała Piska 2017-10-28
Kolejka 14 w dniach 04-11-2017
105 KKS Granica Kętrzyn- MLKS Znicz Biała Piska 2017-11-04
106 GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El.- MKS Korsze 2017-11-04
107 LKS Tęcza Miłomłyn- RKS Orlęta Rema Reszel 2017-11-04
108 MKS Mrągowia Mrągowo- MKS Zatoka Braniewo 2017-11-04
109 MKS Rominta Gołdap- MMKS Concordia Elbląg 2017-11-04
110 GKS Pisa Barczewo- BKS Tęcza Biskupiec 2017-11-04
111 KS Unia Susz- GKS Mamry Giżycko 2017-11-04
112 MLKS Motor Lubawa- LKS Błękitni Pasym 2017-11-04
Kolejka 15 w dniach 11-11-2017
113 LKS Błękitni Pasym- KKS Granica Kętrzyn 2017-11-11
114 GKS Mamry Giżycko- MLKS Motor Lubawa 2017-11-11
115 BKS Tęcza Biskupiec- KS Unia Susz 2017-11-11
116 MMKS Concordia Elbląg- GKS Pisa Barczewo 2017-11-11
117 MKS Zatoka Braniewo- MKS Rominta Gołdap 2017-11-11
118 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-11-11
119 MKS Korsze- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-11-11
120 MLKS Znicz Biała Piska- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-11-11
Kolejka 16 w dniach 18-11-2017
121 KKS Granica Kętrzyn- GLKS Pomowiec AGRIMASZ Gro.El. 2017-11-18
122 MLKS Znicz Biała Piska- LKS Tęcza Miłomłyn 2017-11-18
123 MKS Korsze- MKS Mrągowia Mrągowo 2017-11-18
124 RKS Orlęta Rema Reszel- MKS Rominta Gołdap 2017-11-18
125 MKS Zatoka Braniewo- GKS Pisa Barczewo 2017-11-18
126 MMKS Concordia Elbląg- KS Unia Susz 2017-11-18
127 BKS Tęcza Biskupiec- MLKS Motor Lubawa 2017-11-18
128 GKS Mamry Giżycko- LKS Błękitni Pasym 2017-11-18
Gmina Biała Piska
wspiera sport
DZIAŁALNOŚĆ KLUBU JEST WSPIERANA
ZE ŚRODKÓW BUDŻETU GMINY BIAŁA PISKA
W RAMACH OTRZYMANEJ DOTACJI NA REALIZACJĘ
ZADANIA Z ZAKRESU KULTURA FIZYCZNA W 2020 ROKU:
"POPULARYZACJA I ROZWÓJ PIŁKI NOŻNEJ
W ŚRODOWISKU MIASTA I GMINY BIAŁA PISKA."
Dobrowolnych wpłat można dokonywać na konto bankowe:j.w. w pasku.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!
KRS:0000037544
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - PIT 2016 on-line
MLKS ZNICZ Biała Piska | 1:0 | LEGIA II Warszawa |
2020-12-05, 13:00:00 Biała Piska |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
III liga » podlasko-warmińsko-mazurska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Możliwość nawiązania
współpracy
|