Najbliższa kolejka 19 |
Ostatnia kolejka 18 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 173, wczoraj: 1760
ogółem: 5 062 099
statystyki szczegółowe
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących.
Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią.
Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób.
Strona istnieje od 2007 od 17 października 2008 zmieniła adres i szatę graficzną.
Nowa grafika nowe funkcje ale redakcja ta sama:)))) no może prawie:)))))
KONTAKT:
e-mail:zbikz@wp.pl
Kopiowanie materiałów ze strony
surowo zabronione!
Tylko za zgodą administratora.
© By zbikz1956
Wszelkie prawa zastrzeżone
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Podlaski Związek Piłki Nożnej, który w tym roku
jest organizatorem, ustalił terminarz III ligi
podlasko-warmińsko-mazurskiej. Rozgrywki rozpoczną
się 9-10 sierpnia, a zakończą 22-23 listopada. W pierwszej
kolejce MLKS "ZNICZ" Biała Piska podejmie na własnym boisku
zespół KS "Drwęca" Nowe Miasto Lubawskie, który zastąpił
w obecnych rozgrywkach Barkas Tolkmicko.
Kolejka 1 – 9-10 sierpnia
KS Wasilków – Dąb Dąbrowa Białostocka
Rominta Gołdap – Płomień Ełk
Puszcza Hajnówka – Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek – ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów – Start Działdowo
Concordia Elbląg – Olimpia Elbląg
Znicz Biała Piska – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Grajewo – Huragan Morąg
Sokół Ostróda – MKS Korsze
Kolejka 2 – 16-17 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka – MKS Korsze
Huragan Morąg – Sokół Ostróda
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Warmia Grajewo
Olimpia Elbląg – Znicz Biała Piska
Start Działdowo – Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok – Olimpia Olsztynek
Płomień Ełk – Puszcza Hajnówka
KS Wasilków – Rominta Gołdap
Kolejka 3 – 23-24 sierpnia
Rominta Gołdap – Dąb Dąbrowa Białostocka
Puszcza Hajnówka – KS Wasilków
Olimpia Olsztynek – Płomień Ełk
Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg – ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska – Start Działdowo
Warmia Grajewo – Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MKS Korsze – Huragan Morąg
Kolejka 4 – 27 sierpnia
Dąb Dąbrowa Białostocka – Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Korsze
Olimpia Elbląg – Sokół Ostróda
Start Działdowo – Warmia Grajewo
ŁKS 1926 Łomża – Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg
Płomień Ełk – Olimpia Zambrów
KS Wasilków – Olimpia Olsztynek
Rominta Gołdap – Puszcza Hajnówka
Kolejka 5 – 30-31 sierpnia
Puszcza Hajnówka – Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek – Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów – KS Wasilków
Concordia Elbląg – Płomień Ełk
Znicz Biała Piska – Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo – ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda – Start Działdowo
MKS Korsze – Olimpia Elbląg
Huragan Morąg – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 6 – 6-7 września
Dąb Dąbrowa Białostocka – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg – Huragan Morąg
Start Działdowo – MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża – Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok – Warmia Grajewo
Płomień Ełk – Znicz Biała Piska
KS Wasilków – Concordia Elbląg
Rominta Gołdap – Olimpia Zambrów
Puszcza Hajnówka – Olimpia Olsztynek
Kolejka 7 – 10 września
Olimpia Olsztynek – Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Zambrów – Puszcza Hajnówka
Concordia Elbląg – Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska – KS Wasilków
Warmia Grajewo – Płomień Ełk
Sokół Ostróda – Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze – ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg – Start Działdowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Olimpia Elbląg
Kolejka 8 – 13-14 września
Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia Elbląg
Start Działdowo – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ŁKS 1926 Łomża – Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok – MKS Korsze
Płomień Ełk – Sokół Ostróda
KS Wasilków – Warmia Grajewo
Rominta Gołdap – Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka – Concordia Elbląg
Olimpia Olsztynek – Olimpia Zambrów
Kolejka 9 – 20-21 września
Olimpia Zambrów – Dąb Dąbrowa Białostocka
Concordia Elbląg – Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska – Puszcza Hajnówka
Warmia Grajewo – Rominta Gołdap
Sokół Ostróda – KS Wasilków
MKS Korsze – Płomień Ełk
Huragan Morąg – Jagiellonia II Białystok
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Elbląg – Start Działdowo
Kolejka 10 – 27-28 września
Dąb Dąbrowa Białostocka – Start Działdowo
ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Płomień Ełk – Huragan Morąg
KS Wasilków – MKS Korsze
Rominta Gołdap – Sokół Ostróda
Puszcza Hajnówka – Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek – Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg
Kolejka 11 – 4-5 października
Concordia Elbląg – Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo – Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda – Puszcza Hajnówka
MKS Korsze – Rominta Gołdap
Huragan Morąg – KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Płomień Ełk
Olimpia Elbląg – Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo – ŁKS 1926 Łomża
Kolejka 12 – 11-12 października
Dąb Dąbrowa Białostocka – ŁKS 1926 Łomża
Jagiellonia II Białystok – Start Działdowo
Płomień Ełk – Olimpia Elbląg
KS Wasilków – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap – Huragan Morąg
Puszcza Hajnówka – MKS Korsze
Olimpia Olsztynek – Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów – Warmia Grajewo
Concordia Elbląg – Znicz Biała Piska
Kolejka 13 – 18-19 października
Znicz Biała Piska – Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo – Concordia Elbląg
Sokół Ostróda – Olimpia Zambrów
MKS Korsze – Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg – Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg – KS Wasilków
Start Działdowo – Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża – Jagiellonia II Białystok
Kolejka 14 – 25-26 października
Dąb Dąbrowa Białostocka – Jagiellonia II Białystok
Płomień Ełk – ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków – Start Działdowo
Rominta Gołdap – Olimpia Elbląg
Puszcza Hajnówka – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek – Huragan Morąg
Olimpia Zambrów – MKS Korsze
Concordia Elbląg – Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska – Warmia Grajewo
Kolejka 15 – 2 listopada
Warmia Grajewo – Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda – Znicz Biała Piska
MKS Korsze – Concordia Elbląg
Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg – Puszcza Hajnówka
Start Działdowo – Rominta Gołdap
ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok – Płomień Ełk
Kolejka 16 – 8-9 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka – Płomień Ełk
KS Wasilków – Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap – ŁKS 1926 Łomża
Puszcza Hajnówka – Start Działdowo
Olimpia Olsztynek – Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg – Huragan Morąg
Znicz Biała Piska – MKS Korsze
Warmia Grajewo – Sokół Ostróda
Kolejka 17 – 11 listopada
Sokół Ostróda – Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze – Warmia Grajewo
Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg – Olimpia Zambrów
Start Działdowo – Olimpia Olsztynek
ŁKS 1926 Łomża – Puszcza Hajnówka
Jagiellonia II Białystok – Rominta Gołdap
Płomień Ełk – KS Wasilków
Kolejka 18 – 15-16 listopada
Dąb Dąbrowa Białostocka – KS Wasilków
Płomień Ełk – Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok – Puszcza Hajnówka
ŁKS 1926 Łomża – Olimpia Olsztynek
Start Działdowo – Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Znicz Biała Piska
Huragan Morąg – Warmia Grajewo
MKS Korsze – Sokół Ostróda
Kolejka 19 – 22-23 listopada
MKS Korsze – Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda – Huragan Morąg
Warmia Grajewo – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Znicz Biała Piska – Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg – Start Działdowo
Olimpia Zambrów – ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Olsztynek – Jagiellonia II Białystok
Puszcza Hajnówka – Płomień Ełk
Rominta Gołdap – KS Wasilków
Gmina Biała Piska
wspiera sport
DZIAŁALNOŚĆ KLUBU JEST WSPIERANA
ZE ŚRODKÓW BUDŻETU GMINY BIAŁA PISKA
W RAMACH OTRZYMANEJ DOTACJI NA REALIZACJĘ
ZADANIA Z ZAKRESU KULTURA FIZYCZNA W 2020 ROKU:
"POPULARYZACJA I ROZWÓJ PIŁKI NOŻNEJ
W ŚRODOWISKU MIASTA I GMINY BIAŁA PISKA."
Dobrowolnych wpłat można dokonywać na konto bankowe:j.w. w pasku.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!
KRS:0000037544
Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - PIT 2016 on-line
MLKS ZNICZ Biała Piska | 1:0 | LEGIA II Warszawa |
2020-12-05, 13:00:00 Biała Piska |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
III liga » podlasko-warmińsko-mazurska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Możliwość nawiązania
współpracy
|